خدمات تخصصی ما

ارائه خدماتی که فراتر از انتظارات شما هستند

گرو ه صنعتی پایدار صنعت با تکیه بر سالها تجربه موفق در صنایع مختلف و همچنین بکار گیری دانش مهندسی روز ، ضمن ساخت و تولید تجهیزات و ددستگاههای مهم صنعتی ، توانسته خدمات شایانی به صنعت کشور ارائه نماید. از تولیدات و خدمات خاص این مجموعه میتوان به موارد زیر اشار ه نمود.

تصویر
شکل

طراحی و ساخت کوره های تونلی

کوره تونلی (Tunnel Kiln) یک نوع کوره صنعتی است که برای پخت و احیا کردن مواد معدنی، سرامیک، ...

تصویر
شکل

سیستم تصفیه آب RO

سیستم تصفیه آب RO (معکوس اسمز) یک فرایند تصفیه آب پیشرفته است که برای حذف ذرات، مواد آلی، املاح معدنی و سایر آلودگی‌ها از آب استفاده می‌شود. این سیستم بر اساس اصل اسمز معکوس عمل می‌کند.

تصویر
شکل

مشعل های خاص

با توجه به در دسترس بودن گاز ارزن قیمت در کشور و کاربرد فراوان مشعلهای گازی در اکثر صنایع ، گروه صنعتی پایدار صنعت اقدام به طراحی و ساخت م شعلهای مختلف برای تمامی صنایع نموده ا ست.

تصویر
شکل

مبدل حرارتی

مبدل حرارتی (Heat Exchanger) سیستمی است که برای انتقال حرارت از یک محیط به محیط دیگر در فرآیندهای صنعتی استفاده می‌شود. این دستگاه قادر است حرارت را از یک ماده به ماده دیگر (معمولاً سیالات) منتقل کند، به طوری که دمای یک سیال افزایش یابد و دمای سیال دیگر کاهش یابد.

تصویر
شکل

تابلو برق و کنترل

تابلو برق PLC (Programmable Logic Controller) یک سیستم کنترل صنعتی است که برای کنترل و اتوماسیون فرآیندهای صنعتی استفاده می‌شود. PLC یک دستگاه الکترونیکی است ...

تصویر
شکل

پکیج آنالایزر

آنالایزر فرآیندی (Process Analyzer) یک دستگاه تحلیل کننده است که در صنایع مختلف برای اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل پارامترهای مرتبط با فرآیندهای صنعتی استفاده می‌شود.

تصویر
شکل

پکیج سمپلینگ

پکیج سمپلینگ پتروشیمی یک سیستم است که برای جمع‌آوری نمونه‌های مایعات و گازها در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه‌ها استفاده می‌شود.

تصویر
شکل

پکیج دوزینگ مواد شیمیایی

پکیج سمپلینگ پتروشیمی یک سیستم است که برای جمع‌آوری نمونه‌های مایعات و گازها در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه‌ها استفاده می‌شود. این سیستم‌ها به صورت

تصویر
شکل

ممبران و پرشر وسل

ممبران‌ها در سیستم‌های تصفیه آب پیشرفته استفاده می‌شوند. ممبران‌ها، غشاهای نیمه نفوذپذیری هستند که در فرآیند تصفیه آب استفاده می‌شوند.